Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Radomno

Radomno, warmińsko-mazurskie

  • 449 000 zł
  • 2 960 m²
  • 151,69 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew Bączek

Skontaktuj się

Działka budowlana Radomno

Radomno, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

449 000 zł

2 960 m²

151,69 zł/m²

Działka budowlana Radomno

Zaktualizowane: 8 maja 2026

449 000 zł 2 960 m² 151,69 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 449 000 zł (151,69 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 960 m²
  •   kształt: nieregularny; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: MASURIA HOUSE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 88/18990/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2960 m² położona na terenie nad wodą, z własną linia brzegową jeziora Radomno. Na działkę wydano pozwolenie na budowę, co umożliwia szybkie rozpoczęcie realizacji własnego projektu domu marzeń.

Inwestycja w działkę nad jeziorem to nie tylko możliwość zbudowania domu marzeń, ale również inwestycja w życie w harmonii z przyrodą, w miejscu, które oferuje bezprecedensowe możliwości wypoczynku i relaksu. (...)

Agent

Zbigniew Bączek

601 841...

601 841 549

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbigniew Bączek

601 841...

601 841 549

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości